Uçan Balon Süsleme

Mezuniyet töreninin yapılacağı alanın güzel şekilde dekore edilmesi çok önemlidir. Çünkü herkes en özenli kıyafetleri giyip gelir mekanda en az o kadar iyi görünmelidir. Uçan balon süsleme mekanı renklendirirken, aynı zamanda dolu dolu olmasını sağlar. Mezuniyet töreni süslemelerinde en çok balon süsleme kullanılır. Balonlar süslemenin dışında da mezuniyet törenine ahenk katar. Özellikle uçan balonlar bu anlamda çok kullanılır.

Mezuniyet töreninin en önemli olan coşkunuz zirveye çıktığı an keplerin havaya atılmasıdır. Son yıllarda kep yerine beyaz ledli uçan balonlar gökyüzüne doğru bırakılır. Böylelikle çok güzel bir görüntü ortaya çıkar. Balonların rengi tercihlere göre değişebilir. Yalnız mezuniyet töreni gecesinde ledli balonlar  karanlıkta  görkemli br görüntü oluşturur.

Ledli uçan balonlar dışında bir de file balonlar vardır. Bir file içerisine uçan balonlar toplanıp  dikilir. Kep atma anı sırasında filenin ipi çekilince bütün balonlar bir anda gökyüzüne uçurulur. File balonda olağanüstü güzel görünür.

İzmir organizasyonun alanında uzman ekibi ekipmanlarıyla mezuniyet töreni organizasyonu daha görkemli ve eğlenceli geçer. İzmir merkezli firma olmamıza rağmen tüm Türkiye’deki okullarımız için mezuniyet törenini organize ediyoruz.

Mezuniyet töreni organizasyonlarımızda uçan balon ve file balon uygulamalarımıza dair fotoğrafları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.