Ses Sistemi Kiralama

Ses Sistemi Kiralama Mezuniyet Organizasyonu İzmir Organizasyon

Ses Sistemi Kiralama Mezuniyet Organizasyonu

Öğrencilerinizin en özel ve en mutlu günlerini, okulunuzun kurumsal kültürün uygun bir şekilde kutlamak ve organize etmek için destek veriyoruz. Öğrenci ve öğretmenlerimizin başarısını kutlarken, izleyicilerinize ve davetlilerinize de profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Mezuniyet organizasyonu ve şenlik organizasyonu gibi sahne etkinliklerinizde ses sistemi kiralama ve teknik hizmet desteği veriyoruz.

Sahne etkinlikleri ile izleyicilerinize özel bir gösteri sunmak, mezuniyet etkinliklerinde kullanacağınız müzik ya da konuşma seslerini de duyurabilmek için profesyonel ses sistemleri hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ses sistemi kurulum hizmetlerimizi, profesyonel ekibimiz ve yeni nesil teknoloji ile donatılmış ekipmanlarımızla veriyoruz.

İzmir ve yakın çevresi başta olmak üzere, Ege bölgesi ve hatta tüm Türkiye’de gerçekleştireceğiniz mezuniyet organizasyonlarınız için ses sistemi kiralama hizmetleri veriyoruz.

Ses Sistemi Kiralama Hizmeti ve Ses Sistemi Çeşitlerimiz

Ses sistemi; birden fazla sesin net ve keskin bir şekilde çıkmasını sağlayan ve ortamın akustiğine uygun bir şekilde sesi dışarıya veren elektronik sistemlerdir. Basit bir ses sistemi, ses mikseri, ses hoparlörü ve mikrofondan oluşur. Ses sisteminin profesyonelliğine göre ekipman sayısı ve niteliği de değişir.

Küçük ölçekli mezuniyet organizasyonlarında, yani ana okul mezuniyet organizasyonu, ilkokul mezuniyet organizasyonu gibi öğrenci ve davetli sayısının nispeten daha az olduğu etkinliklerde, orta ölçekli ses sistemleri kullanıyoruz. Organizasyon mekanının büyüklüğüyle doğru orantılı olarak kullanacağımız hoparlör sayısını belirliyoruz. Ortamın akustiğine uygun ses kalitesine sahip ses sistemlerimizin kurulumunu yaparak, mezuniyet organizasyonlarınızda hizmet veriyoruz.

Daha büyük ölçekli mezuniyet organizasyonlarında ise profesyonel ses sistemleri kiralama ve kurulumu hizmeti veriyoruz. Lise mezuniyet organizasyonu, üniversite mezuniyet organizasyonu ve üniversite şenlik organizasyonu gibi, davetli sayısının fazla olduğu ve organizasyon mekanın da büyük olduğu etkinliklerde profesyonel ses sistemi kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Profesyonel ses sistemi; konserde kullanılan ses sistemleri ile aynı kalitededir. Hem açık hem kapalı alana özel olarak, ortamın akustiğine uygun ses sistemleri, profesyonel ekibimiz tarafından belirlenir.

İleri teknoloji yeni nesil amfi sistemlerimizle verdiğimiz profesyonel ses sistemi hizmetlerimizi, line array adı verilen sistemlerle de gerçekleştiriyoruz. Dikey bir şekilde sahnede kurulumu yapılan ve kaliteli bir ses hizmeti sağlayan line array sistemlerimizi, büyük ölçekli mezuniyet organizasyonlarınızda tercih edebilirsiniz.

Ses sistemleri kiralama hizmetlerimizi, profesyonel sahne ve ışık sistemlerimiz ile tamamlayabilirsiniz. Organizasyon konseptine uygun ses sistemi, sahne ve ışık sistemi kiralama, nakliye ve kurulum hizmeti için, firmamızın müşteri temsilcileriyle iletişime geçebilirsiniz.title=”

Bookmark the permalink.

Comments are closed.