Sahne Süsleme

Sahne Süsleme Mezuniyet Organizasyonu İzmir Organizasyon

Sahne Süsleme Mezuniyet Organizasyonu

Mezuniyet organizasyonlarınızı daha ihtişamlı ve gösterişli kılmak adına, İzmir Organizasyon firması olarak sahne süsleme hizmeti veriyoruz.

Sahnelerinizde çiçek süsleme, tül süsleme, led ışık süsleme ve balon süsleme gibi süsleme tekniklerimizi kullanıyoruz, mezuniyet organizasyonlarınızda fark yaratıyoruz.

İsterseniz okulunuzda yapacağınız mezuniyet organizasyonlarınızda, dilerseniz spor salonlarında ya da özel mekanlarda, çeşitli süsleme hizmetlerimizden faydalanabilir, konuklarınızı şık bir organizasyon mekanında ağırlayabilirsiniz.

Öğrencilerin yeni bir hayata başlangıcını kutlamak adına düzenleyeceğiniz mezuniyet organizasyonlarınızda, ilkokul, lise ve üniversite demeden hizmet veriyoruz. Sahne süsleme hizmetlerimizle, hem davetlilerinize gösterişli sahn etkinlikleri sunuyor hem de fotoğraf çekimleri için şık ve ihtişamlı arka plan ve fonlar oluşturuyoruz.

Sahne Süsleme Nedir, Nasıl Yapılır?

Sahne süsleme, sahnenin çeşitli tekniklerle süslenerek organizasyona hazır hale getirilmesidir.

Çiçek süsleme, tül süsleme, kumaş süsleme, balon süsleme ve ışık süsleme gibi yöntemlerle sahnelerinizi mezuniyet organizasyonuna hazırlıyoruz.

Çiçek süsleme; canlı ve dekoratif yapay çiçeklerle yaptığımız sahne süslemeleridir. Kürsü, sahne, yürüyüş yolları gibi detayları çiçek süsleme ile özel hale getiriyoruz. Lilyum, gerbera gibi çiçekler kullanarak, tül ve kumaş süsleme ile şık ve gösterişli bir süsleme hizmeti veriyoruz.

Tül süsleme; organze kumaş tüllerle yaptığımız süslemelerdir. Masa, sandalye ve yürüyüş yollarını tül ve çiçek süsleme ile mezuniyet organizasyonunuza hazır hale getiriyoruz.

Kumaş süsleme ile; mezuniyet organizasyonunun yapılacağı sahneyi, sahnenin sütunlarını, masaları, sandalyeleri ve trabzan gibi alanları süslüyoruz.

Balon süsleme ise; tıpkı diğer organizasyonlarda olduğu gibi mezuniyet organizasyonlarında da en çok dikkat çeken süslemelerdir. Zincir balon süsleme, uçan balon süsleme, papatya balon süsleme, jumbo balon süsleme, zeplin balon süsleme gibi çeşitli balon süsleme teknikleriyle, mezuniyet organizasyonlarınızı özelleştiriyoruz. Balon süsleme görsellerimizi incelemek için www.balonsusleme.com.tr adresli web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Işık süsleme de; sahne etkinliklerinin olduğu organizasyonlara ihtişam ve görsellik katmak için yaptığımız süslemelerdir. Işık süslemeyi hem led ışıklarla, hem de pro teknik ürünlerle yapıyoruz. Örneğin; ışık şelalesi ile mezuniyet organizasyonunun yapıldığı sahneyi ihtişamlı bir şekilde süslüyor, fotoğraf ve video çekimleri için fon oluşturuyoruz. Işık şelalesi efektini hem led ışıklarla hem de yer volkanlarıyla veriyoruz. Led ışıklarla sahneye kadar uzanan şelale efekti ile görsel bir sunum hazırlıyoruz. Yer volkanlarını ise sahnenin üst kısmında sabitleyerek anlık efektler oluşturuyoruz.

Sahne süsleme için bayrak, balon, tül, kumaş, çiçek ve ışık süsleme dışında çeşitli dekoratif objeler de kullanıyoruz. İzmir Organizasyon firması olarak profesyonel ekip ve kaliteli ekipmanlarımızla mezuniyet organizasyonlarınızda hizmet veriyoruz.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.