Sahne Kiralama

Sahne Kiralama Mezuniyet Organizasyonu İzmir Organizasyon

Sahne Kiralama Mezuniyet Organizasyonu

Mezuniyet organizasyonu gibi okul etkinliklerinizde profesyonel sahne kiralama hizmeti veriyoruz. Dilerseniz firmamızdan sahne hizmetlerimizle birlikte profesyonel ses ve ışık sistemleri kiralama ve kurulum hizmeti alabilirsiniz.

İlkokul mezuniyet organizasyonlarından ortaokul mezuniyet organizasyonlarına, lise mezuniyetlerinden üniversite mezuniyet ve şenlik organizasyonlarına kadar her türlü etkinlik ve organizasyonlarınız için ekipman kiralama ve teknik hizmet desteği veriyoruz.

Sahne ve sahne sistemleri kiralama hizmetimizi kurulum hizmetimizle birlikte sağlıyoruz. İzmir ve yakın çevresi başta olmak üzere, Ege Bölgesi ve hatta tüm Türkiye’de gerçekleştireceğiniz organizasyonlar için, sahne kiralama ve profesyonel sahne sistemleri hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Sahne Kiralama ve Sahne Sistemleri Hizmeti

Sahne; konser ve tiyatro gibi etkinliklerin sergilendiği alandır. Mezuniyet organizasyonlarına ve okul etkinliklerinde, öğrencilerin ve öğretmenler, sahnede çeşitli etkinlikler gerçekleştirir. Etkinliğin fark yaratması için, sahne veya podyum gibi alanların kullanılması gerekir. Bizler de İzmir Organizasyon firması olarak, organizasyon konseptinize uygun sahne ve podyum kiralama hizmetlerini ve sahne sistemleri kurulumu hizmetini profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla gerçekleştiriyoruz.

Sahne Kiralama Hizmetleri ve Diğer Teknik Hizmetlerimiz

Mezuniyet organizasyonlarınızın profesyonel ve ihtişamlı bir şekilde gerçekleşmesi için, sahne sistemlerini etkin bir şekilde kullanıyor ve organizasyonlarda temin ediyoruz.

Küçük ölçekli organizasyonlarda, etkinliğin gerçekleştirileceği mekana uygun ölçülerde sahne kullanıyoruz. Sahne kurulumunun ardından ses ve ışık sistemleri gibi teknik kurulum hizmetlerimizle organizasyon hazırlıklarımızı tamamlıyoruz.

Büyük ölçekli organizasyonlarda ise, truss sistemleri ile profesyonel sahne sistemleri kurulumu yapıyoruz. Organizasyonun gerçekleşeceği mekana ve organizasyon konseptine göre değişen sahne kurulumlarında ses ve ışık sistemlerinin de bir arada kullanıldığı truss adı verilen sistemler kullanıyoruz. Ayrıca led ekran kiralama ve barkovizyon kiralama gibi hizmetlerle de profesyonel teknik ekipmanları destekliyoruz.

Büyük ölçekli ve yoğun katılımın olduğu mezuniyet organizasyonlarında, öğrencilerin sahneye girişi için profesyonel podyum sistemleri de kullanıyoruz. İstenilen yükseklikte ve istenilen uzunlukta olan podyum için kırmızı halı ve yürüyüş yolu gibi süslemeler kullanıyoruz.

İzmir ve yakın çevresinde gerçekleştireceğiniz ana okul, orta okul, lise ve üniversite mezuniyet organizasyonları ve şenlik organizasyonu gibi okul etkinlikleriniz için, A’dan Z’ye profesyonel teknik hizmet veriyoruz. Profesyonel ekip ve son teknoloji kaliteli ekipmanlarımızdan her alanda yararlanabilirsiniz. Fotoğraf çekimi, video çekimi, sahne ve podyum kiralama, ses sistemleri ve ışık sistemleri ile organizasyonlarınızı daha profesyonel bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca görüntü ekipmanları temini ile de deneyimli reji ekibimizle mezuniyet organizasyonlarınızı naklen yayınlayabilir, kayıt altına alabilirsiniz.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.