Ortaokul Mezuniyet Organizasyonu İzmir

Eğitim yılının son günleri yaklaştığında mezun olmanın heyecanı başlar. Ortaokul biter ve artık liseye doğru yavaş yavaş adım atılır. Sekiz yıllık orta öğretimden sonra arkadaşları ve öğretmenleriyle ilk ayrılık yaşanacaktır. Hem ayrılmanın hüznü hem de liseye başlamanın heyecanı bir arada yaşanır. Bu özel günde çocukların mutlu olması gelen konuklarında keyifli zaman geçirmesi çok önemlidir. Ortaokul mezuniyet organizasyonu ile bu önemli günü sizler için organize ediyoruz.

Bu özel gecede çocuklar hem yeteneklerini sergiler, hem de keyifli eğlenirler. Çocuklar mezuniyet töreni için haftalar öncesinden çalışmaya başlarlar. Resimler, fotoğraflar ve daha birçok çalışma okulun sergi salonunda sergilenir. Andaçlar hazırlanır. Okulun müzik grubu sahneye çıkar ve müzik öğretmenleriyle mini konser düzenlerler. Sunucunun anonsuyla mezun olacak bütün öğrenciler sahneye çıkar. Mezuniyet pastası hep beraber kesilerek fotoğraf çektirilir. Sonra kep düzenine geçilir. Öğrencilerin adlarıyla tek tek çağrılır, okul yöneticisini öperek diplomasını alır. Herkes diplomasını aldıktan sonra 10 dan başlayarak geri sayım yapılır; 3, 2,1 ve kepler havaya atılır büyük coşku ve alkışlar eşliğinde…

Böylesi anlamlı günlerde mezuniyet organizasyonuna gölge düşürecek en ufak bir aksilik yaşanmamalıdır. İzmir organizasyonun alanında uzman ekibi ve ekipmanlarıyla muhteşem bir mezuniyet töreni yaşatabilirsiniz. Mezuniyet töreni organizasyonunda gerekli olacak tüm ekipmanların teminini biz sağlıyoruz. Okul yöneticileri veya öğretmenlerimizin herhangi bir şey yapmasına gerek kalmadan, strese girip yorulmadan tüm organizasyonu planlıyoruz.

Mezuniyet töreni organizasyonunda gerekli olan; masa sandalye kiralama ve süslenmesi, sahne kurulumu, profesyonel ses sistemi, jeneratör temini, kürsü, profesyonel ışık sistemi, balon süslemesi, kokteyl hizmeti havai fişek gösterisi, yer volkanı ve kırmızı halıya kadar aklınıza gelebilecek her şeyi kendi bünyemizde temin ediyoruz.

Ortaokul mezuniyet töreni planlamak ve düzenlemek istiyorsanız kesinlikle bizimle iletişime geçmelisiniz. Her ne kadar İzmir merkezli bir firma olsak da tüm Türkiye’deki okullarımızda mezuniyet töreni düzenliyoruz.

Ortaokul mezuniyet töreni organizasyonlarımızda yaptığımız işlere dair fotoğrafları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.