Okul Şenliği Organizasyonu

Okul şenliği organizasyonu; okulların yılbaşı partileri, 23 Nisan şenlikleri, bahar şenlikleri, karne şenlikleri, yılsonu şenlikleri gibi tüm özel gün ve kutlamalarda düzenlenen organizasyonlardır.

Ana okuldan, ilkokul, ortaokul, lise üniversiteye kadar tüm eğitim dönemlerini kapsar. Her yaş grubu ve konsept için farklı programlar geliştirerek öğrencileri mutlu etmektir amaç. Organizasyonları genelde okullar veya belediyeler düzenler.

Ana okulda düzenlenen okul şenliklerinde; eğitici ve geliştirici oyunlar, atölye etkinlikleri, palyaço, kostümlü karakterler, maskotlar, pop corn, pamuk şeker istenirken ilkokul ve ortaokulda; şişme oyuncaklar, oyunlar, yarışmalar eklenir. Lise ve üniversite çağında gençler yönelik etkinlikler ve konserler düzenlenir. Üniversite şenlikleri başlı başına bir konudur. Genelde bahar şenlikleri olarak geçer. Ulusal ve uluslararası sanatçıların konser verdiği, workshopların düzenlendiği, sergilerin hazırladığı çok kapsamlı organizasyonlardır.

İzmir organizasyonun ana okuldan, üniversiteye kadar tüm şenliklerde temin ettiğimiz hizmetler; balon süsleme, profesyonel ses ve ışık sistemi, sunucu, masa sandalye temini, profesyonel fotoğraf ve video çekimi, ünlü sançtı temini, sahne kurulumu, çadırlar vb. aklınıza gelebilecek her şeyi kendi bünyemizde kolaylıkla temin ediyoruz.

İzmir organizasyonun alanında uzman ekibi ve ekipmanlarıyla sadece İzmir değil tüm Türkiye’deki okullarımızda şenlik düzenleyebiliyoruz.  Sorunsuz başarılı bir şenlik mutlu öğrenciler için kesinlikle bizimle çalışmalısınız.

Okulunuzda şenlik düzenlemek istiyorsanız, iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilir, şenliklerinizi beraber planlayıp organizasyonun düzenlenmesini sağlayabiliriz.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.