Masa Sandalye Kiralama

Masa Sandalye Kiralama Mezuniyet Organizasyonu

Masa Sandalye Kiralama

Mezuniyet organizasyonu ve okul etkinliklerinizde konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamak, etkinliklerinizi profesyonel ve eksiksiz planlamak ve organize etmek için masa sandalye kiralama hizmeti veriyoruz.

Kaliteli ekipmanlarımızla verdiğimiz ekipman kiralama hizmetlerimizle, masadan sandalyeye, locadan sehpaya, yürüyüş yolundan kırmızı halıya kadar ihtiyaç duyduğunuz birçok ekipmanımızdan faydalanabilirsiniz.

Masa sandalye kiralama hizmetlerimiz dışında, profesyonel ekibimizle birlikte masa ve sandalye süsleme hizmetleri de vermekteyiz. Tül süsleme, çiçek süsleme, kumaş süsleme ve çeşitli süslemelerle, masa ve sandalyeleri organizasyonunuzun konseptine özel olarak süslüyoruz.

İzmir başta olmak üzere, İzmir ve yakın çevresi, Ege Bölgesi ve hatta tüm Türkiye’de gerçekleştireceğiniz mezuniyet organizasyonu, okul şenliği ve okul etkinlikleriniz için masa ve sandalye kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Masa Sandalye Kiralama Hizmeti

Mezuniyet organizasyonu gibi okul etkinliklerinizde hem konuklarınız hem de öğrencileriniz için masa ve sandalye ekipmanlarına ihtiyaç duyabilirsiniz. Hem protokole uygun masa ve sandalye, hem de organizasyon dekoruna uygun masa ve sandalye için firmamızdan kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Mezuniyet Organizasyonu için Masa Çeşitlerimiz

  • Bistro Masa : Bistro masa aynı zamanda kokteyl masası olarak da bilinir. Mezuniyet organizasyonlarında kullandığımız bistro masalar, 55 cm çapında ve 100 cm yüksekliğindedir. Organizasyon konseptinize uygun renklerde lüks streç örtülerle birlikte bistro masalarımızı kiralayabilirsiniz. Ayıca kiralama hizmetinin yanında da nakliye ve kurulum hizmeti vermekteyiz. Kokteyl organizasyonu konseptinde düzenleyeceğiniz mezuniyet organizasyonu ve okul etkinlikleriniz için bistro masalarımızdan yararlanabilirsiniz.
  • Yuvarlak Masa : Özellikle yemekli ve davetli organizasyonlarda kullanılan yuvarlak masalarımızı, büyük çaplı mezuniyet organizasyonu ve okul etkinliklerinizde kullanabilirsiniz. 10 kişilik olan yuvarlak masalarımızı, konsepte uygun renklerde masa örtüleriyle kiralıyor ve nakliye hizmeti veriyoruz.
  • Dikdörtgen Masa : Hem konuklarınız, hem protokol üyeleriniz hem de öğrencileriniz için, dikdörtgen masa kiralama hizmeti veriyoruz. 120 cm ve 70 cm ölçülerinde olan dikdörtgen masalarımızı aynı zamanda stand masaları olarak da kullanabilirsiniz.

Mezuniyet Organizasyonu için Sandalye Çeşitlerimiz

  • Lake Sandalye : Hemen hemen her türlü organizasyonda tercih edilen lake sandalyelerimizle mezuniyet organizasyonu ve okul etkinliklerinizde hizmet veriyoruz.
  • Tiffany Sandalye : Lake sandalyelere göre çok daha şık ve ihtişamlı organizasyonlarda kullanılan tiffany sandalyelerimizle, hem kiralama hem de nakliye kurulum hizmeti vermekteyiz. Ayrıca konsepte uygun tül ve çiçek süslemeyle de organizasyonlarınızı özelleştiriyoruz.

Masa sandalye kiralama hizmetlerimizi, Türkiye’nin her yerine nakliye ve kurulum hizmetlerimizle birlikte veriyoruz. Dilerseniz, organizasyon konseptine uygun süslemelerimizle de şık bir şekilde sunumunu yapıyoruz.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.