Lise Mezuniyet Organizasyonu İzmir

Birbirinden genç bayanlar ve baylar heyecanla lise mezuniyetinin olduğu mekâna gelir. Bu kimi zaman otel balo solonu, kimi zaman havuz başı veya okul içerisinde olabiliyor. Herkes birbirinden şık kostümleriyle kırmızı halıdan yürüyerek içeri girer. Kızlar saçları ve makyajlarıyla tuvaletlerini giyinmiştir, erkeklerse takım elbiseleriyle boy gösterir. Lise mezuniyet töreninin yapıldığı alan konsepte, tercih edilen renklere göre süslenir. Balon süsleme, kumaş tül süsleme, çiçek süsleme en çok tercih edilen süslemelerdendir.

İlk önce kokteyl kısmına geçilir. Bistro masa üstünde bulunan atıştırmalıklar ve içeceklerle hem keyifli bir sohbet edilir hem müzik dinlenir. Lise mezuniyeti ilkokul mezuniyeti veya ortaokul mezuniyetine benzemez her şey çok profesyoneldir. Sahneye çıkacak şarkıcı ve ekipmanlar dahil tam profesyoneldir. Lise mezuniyetinde genelde gençlerin en çok sevdiği rock veya pop şarkıcılar tercih edilir. Hatta mezuniyet öncesi bunun için anketler düzenlenir.

Lise mezuniyeti artık üniversiteye ilk adımıdır. Üniversite için bölümler veya okullar belirlenmiştir. Dört yıllık lise eğitimi bitiyordur artık eğlenceyle beraber hafif bir hüzünde yok değildir. Çünkü ayrılma zamanı gelmiştir.

Bütün öğrenciler kepleri ve cübbelerini giyer sahneye çıkarlar toplu fotoğraflar çektirilir. Okulu temsil eden sembolik kütüğe isimler tek tek çekiçle çakılır. Diplomalar alınır. Herkes keplerin atılacağı anı sabırsızlıkla bekler. Ve müzik konfeti eşliğinde kepler atılır. Çığlıklar, kahkahalar, alkışlar birbirine karışır bu coşkuyla. Ardından on dakika sürecek havai fişek gösterisi başlar. Herkesin gözleri gökyüzündedir. Lise mezuniyet töreni tam anlamıyla şölene dönüşür. Bu doyumsuz anları fotoğraflayan ve videoya alan profesyonel çekim elemanları vardır. Ve birbirine sarılarak gülüşerek bol bol fotoğraflar çekilir. Çünkü lise sağlam dostlukların kurulduğu dönemdir ve fotoğraflar yıllarca saklanır.

Lise mezuniyet töreni herkesin keyifle anlattığı anlardan biridir. Güzel dakikaların yaşandığı heyecanın hiç bitmediği bir mezuniyet töreni için profesyonel bir organizasyon firmasıyla çalışmalısınız.

İzmir organizasyonun profesyonel ekibi ve ekipmanlarıyla sorunsuz bir mezuniyet töreni yaşatacaktır. Lise mezuniyet töreni için sağladığımız hizmetler; mekan süslemesinden, kokteyle, kırmızı halıdan, havai fişek gösterisine, konfetiden, ses sistemine, catering hizmetlerinden, masa sandalye kiralanmasına kadar aklınıza gelebilecek her şeyi kendi bünyemizde temin ediyoruz. Ayrıca İzmir merkezli organizasyon firması olmamıza rağmen tüm Türkiye’de hizmet vermekteyiz.

Lise mezuniyet töreni organizasyonu planlamak ve düzenlemek için iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Lise mezuniyet töreni organizasyonlarımızda yaptığımız işlere dair fotoğrafları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.