Lazer Gösterisi

Lazer Gösterisi Mezuniyet Organizasyonu İzmir Organizasyon

Lazer Gösterisi Mezuniyet Organizasyonu

Mezuniyet organizasyonlarında etkili bir sunum yapmak ve fark yaratmak için İzmir Organizasyon firması olarak lazer gösterisi hizmeti veriyoruz.

Profesyonel ekip ve kaliteli ekipmanlarımızla mezuniyet organizasyonlarınızda pro teknik gösteriler yapıyoruz.

Kaliteli lazer makineleriyle, logo, yazı ve grafiklerinizi uygun zeminlere yansıtıyoruz. Havai fişek ve sis bombası gibi pro teknik gösterilerle de lazer gösterilerini bir arada gerçekleştirebiliyoruz.

Ana okul, ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite mezuniyet organizasyonu için İzmir ve yakın çevresi başta olmak üzere, Ege bölgesi ve hatta tüm Türkiye’de hizmet veriyoruz.

Lazer Gösterisi Nedir?

Lazer gösterisi, ileri teknoloji lazer ekipmanları kullanılarak, açık veya kapalı mekanlarda yapılan renkli ışık gösterileridir. Vektörel formatta olan logo, yazı, isim ve grafik gibi şekiller, çeşitli mesafelere çeşitli renklerde yansıtılır.

Lazer Gösterisi Nasıl Yapılır?

Lazer gösterisinin yapılabilmesi için öncelikle uygun bir zemin gerekiyor. Lazerin yansıtılacağı zemin, duvar, bina, havai fişek dumanı veya sis olabilir. Bilinenin aksine gökyüzünde lazer gösterisi yapılamaz. Ancak sis ve dumanla desteklenmesi gerekir.

İzmir Organizasyon firması olarak 16 watt yeşil renk ve 25 watt renkli lazer makineleri kullanıyoruz. Organizasyon konseptine, zevk ve tercihlerinize göre yeşil renk lazer ve renkli lazer hizmeti veriyoruz. Şekillerin yansıtılacağı mesafeyi 10 metreden 2000 metreye kadar belirleyebiliyoruz.

Mezuniyet Organizasyonlarında Lazer Gösterisi Hizmeti

Açık veya kapalı mekanda gerçekleştireceğiniz mezuniyet organizasyonlarında, diğer pro teknik hizmetlerimiz gibi lazer gösterilerimizden de yararlanabilirsiniz.

Mezuniyet organizasyonunun başında, konuklarınızı karşılamak için, okulunuzun adı ya da logosunun yansıtıldığı bir lazer gösterimiz ile etkili bir karşılama etkinliği düzenleyebilirsiniz.

Sınıflar tek tek sahneye çıkarken de, diğer pro teknik gösterilerimizle senkronize bir şekilde lazer gösterilerine yer verebilirsiniz. Örneğin; ışık şelaleleri ve yer volkanı gösterilerine lazer sunumları eşlik edebilir. Sınıfların adı ve şubesini, sahnenin duvarına farklı renklerde yansıtabilir, etkili bir sunum hazırlayabilirsiniz.

Mezuniyet organizasyonlarının şüphesiz en heyecanlı ve önemli anı olan kep atma töreni sırasında da lazer gösterilerimizden yararlanabilirsiniz. Kep atma töreni sırasında, havai fişek gösterileri, sis ve duman efektleri gibi pro teknik hizmetlerimizle de lazer gösterilerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sis bombası ile senkronize bir şekilde sis dumanının üzerine yansıtılan renkli yazı ve logolarla, sıra dışı bir etkinlik düzenleyebilirsiniz.

Mezuniyet organizasyonlarınızın dışında okul şenlikleri, okul organizasyonları, yemek davetleri, kutlamalar, düğün davetleri, kokteyl organizasyonları ve her türlü kutlama ve davet organizasyonlarınızda, lazer gösterileri ve diğer tüm pro teknik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.