Kumaş Süsleme

Mezuniyet töreninde, mekana hoş bir görüntü ve renk katmak için kesinlikle kumaş süsleme yapmalısınız. Mezuniyet töreninin yapıldığı mekanlar genelde büyük olur. Kumaş süsleme büyük solanların en çok tercih edilen süslemelerinden biridir. Okulun kendi renklerinde veya belirlenmiş konsepte uygun renklerde kumaşlarla çalışılır. Kumaşın cinsi nerede kullanılacağına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Birçok farklı kumaş cinsi ve rengi elimizde mevcuttur.

Mezuniyet töreninin yapılacağı salonda; tavan süslemesi, merdiven süslemesi, masa sandalye süslemesi, sahne önü ve üstü süslemesi belli başlı akla gelen kumaş süslemelerinden bazılarıdır. Masa süslemesine ilave olarak tül  ve balon süslemesi de eklenirse daha da zevkli ve gösterişli olabilir.

İzmir organizasyonun alanında uzman ve yaratıcı ekibi istediğiniz her görseli oluşturabilir. İzmir merkezli organizasyon firması olmamıza rağmen tüm Türkiye’de hizmet vermekteyiz.  Son model araçlarımız ve profesyonel ekipmanlarımızla hizmeti ayağınıza kadar getiriyoruz. Sorunsuz hizmet anlayışımızla sizlere bu mutlu anların tadını çıkarmak kalıyor.

Mezuniyet töreni organizasyonunda uygulamış olduğumuz kumaş süsleme fotoğraflarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.