Jimmy Jip Reji Ekibi Kiralama

Jimmy Jib Reji Ekibi Kiralama Mezuniyet Organizasyonu

Jimmy Jib Reji Ekibi Kiralama

Mezuniyet organizasyonlarınızı unutulmaz kılmak, kayıt altına almak veya organizasyonu canlı olarak yayınlamak için İzmir Organizasyon firması olarak hizmet veriyoruz. Profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla mezuniyet organizasyonlarınızda jimmy jib reji ekibi kiralama hizmeti sunuyoruz.

Profesyonel prodüksiyon ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımızla mezuniyet organizasyonlarınızda kaliteli bir hizmet veriyoruz.

Jimmy jib, led ekran, kamera, drone, ışık, mikrofon ve sahne sistemleri kiralamak için firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz.

İzmir ve yakın çevresi başta olmak üzere, Ege Bölgesi ve hatta tüm Türkiye’de gerçekleştireceğiniz mezuniyet organizasyonlarınız için profesyonel prodüksiyon hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Jimmy Jib Reji Ekibi Kiralama

Jimmy jib; bir ucuna kameranın takıldığı, terazi şeklinde vince benzeyen kamera ekipmanıdır. Film ve reklam çekimlerinde, canlı yayın çekimlerinde kullanılan bir ekipmandır. Jimmy jib sisteminin bir ucuna çekimin yapılacağı kamera takılır, diğer bir ucuna ise ağırlık konulur. Raylı sistem olarak kullanılabileceği gibi, sabit olarak da kullanılan bir kamera ekipmanıdır. Organizasyon mekanının büyüklüğüne ve durumuna göre, uygun boyutlarda Jimmy jib kiralama hizmeti sunuyoruz.

Reji; film ve reklam çekimlerinde filmin senaryosu, çekimi ve prodüksiyonu gibi aşamaların tamamını ifade eder. Mezuniyet organizasyonu, okul şenlikleri gibi etkinliklerde ise organizasyonun çekimlerinden, çekimlerin seyirciye aktarılmasından, canlı yayınlanmasından ve kurgusu gibi aşamalarından sorumlu bir ekiptir. Eğitimli, tecrübeli ve profesyonel kişilerden oluşan reji ekibimizde, kamera çekimlerinden sorumlu kameramanlar, kamera asistanları, ses ekibi, ışık ekibi ve görüntü ekibi görev alır.

Mezuniyet Organizasyonlarında Jimmy Jib Reji Ekibi Kiralama Hizmeti Nasıl Verilir?

Mezuniyet organizasyonlarınızı geniş bir kitleye duyurmak için etkinliklerinizi canlı olarak yayınlıyoruz. Ayrıca çok sayıda katılımın olduğu mezuniyet organizasyonlarında da, izleyicilerin etkinliği daha yakından takip etmeleri ve detayları kaçırmamaları için çekimleri led ekranlarımızla yansıtıyoruz.

Reji ve prodüksiyon ekibimizin çalışmaları sahne, ses ve ışık sistemlerinin kurulumuyla başlıyor. Truss sistemlerinin kurulumu, ortamın akustiğine uygun ses sistemleri ve ışık sistemleri ile profesyonel bir kurulum gerçekleştiriyoruz.

Organizasyon boyunca kamera çekimi, drone çekimi ve fotoğraf çekimlerini yapan reji ekibimiz etkinliklerinizde profesyonel bir şekilde görev alıyor. Görüntü ekibimiz ise organizasyon boyunca kameramanlarımızın çekimlerini led ekranlara aktarıyorlar. Ses ekibimiz yaka mikrofonu, el mikrofonu ve profesyonel ses ekipmanlarımızın kurulumu ile ilgilenirken, sesin kaliteli bir şekilde izleyenlere aktarılmasını sağlıyorlar. Işık ekibimiz ise uygun ve doğru ışık sistemleri ile çekim ekibimize destek oluyorlar.

Mezuniyet organizasyonlarınız için firmamızın jimmy jib reji ekibi kiralama hizmetinden yararlanabilir, profesyonel mezuniyet filmlerinizi ekibimizle birlikte oluşturabilirsiniz.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.