Işık Sistemi Kiralama

Işık Sistemi Kiralama Mezuniyet Organizasyonu İzmir Organizasyon

Işık Sistemi Kiralama Mezuniyet Organizasyonu

Mezuniyet organizasyonlarınızda, hem görselliği ön plana çıkarmak, hem de teknik bir gereklilik için, ışık sistemi kiralama hizmeti veriyoruz.

Sahne etkinliklerinin en gerekli teknik ihtiyaçlarından biri olan ışık sistemleri için firmamızdan destek alabilirsiniz. Profesyonel teknik ekibimiz ve ileri teknoloji ekipmanlarımızla verdiğimiz ışık sistemleri kiralama hizmetimizle organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Takip ışıkları, robot ışıklar, gizli ışıklar ve efekt ışıkları gibi çeşitleri bulunan ışık sistemlerimizle, organizasyonlarınızda fark yaratabilirsiniz. Dilerseniz, büyük ölçekli organizasyonlarınız için, profesyonel ses, sahne ve ışık sistemleri kurulum hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

İzmir ve yakın çevresi başta olmak üzere, Ege Bölgesi ve tüm Türkiye’de gerçekleştireceğiniz okul etkinlikleriniz için İzmir Organizasyon firması olarak ışık sistemi kiralama hizmeti veriyoruz.

Işık Sistemi Kiralama ve Işık Sistemi Çeşitlerimiz

Işık sistemi; organizasyon ve etkinliklerde kullanılan görsel ve teknik ışıkların tümüdür. Organizasyonlarınızı daha etkin ve ihtişamlı kılar. Kaliteli ve ortamın atmosferine uygun bir ışık sistemi, organizasyonun daha profesyonel ve başarılı olmasını sağlar.

Organizasyonun konsepti ve etkinlik mekanına göre çeşitli ışık sistemleri kurulumu yapıyoruz. Hem görsel bir etki hem de teknik bir ihtiyaç sunan çok sayıda birbirinden farklı profesyonel ışık sistemi kullanıyoruz.

Takip ışıkları; sahnede gerçekleştirilen etkinliklere dikkat çeken ışık sistemleridir. Mezuniyet organizasyonlarında, sahneye çıkan sınıflarda sınıflara dikkat çekmek için takip ışığı kullanılır. Ayrıca konuşmacılar ve diploma alan öğrenciler için de takip ışığı tercih edilir.

Robot ışıklar; otomatik olarak ortamı aydınlatan çeşitli renk ve efektlerdeki ışıklardır. Ortamı renklendiren ve hareketlendiren organizasyon ışıkalrıdır.

Led efekt ışıklar; organizasyonun çeşitli bölümlerinde ve sahne etkinliklerinde kullanılan renkli efekt ışıklardır.

Gökyüzü tarayıcılar; gökyüzünü renkli bir şekilde aydınlatan ışık sistemleridir. Açık havada yapılan mezuniyet organizasyonu, şenlik organizasyonu ve okul etkinliklerinizde gökyüzü tarayıcılarını tercih edebilirsiniz.

Lazer ışıkları; yön verilebilen ve dağılmayan ışık sistemleridir. Organizasyonlarda en çok dikkat çeken ışık sistemi olarak tercih edilir.

Işık şelalesi efektleri; şelela efekti veren sahne süsleme ışıklarıdır. Aydınlatmadan daha çok, sahne fonu ve görsel ihtişam için tercih edilir.

Mezuniyet organizasyonu ve şenlik organizasyonu gibi okul etkinlikleriniz için profesyonel teknik ekipman desteği veriyoruz. Sahne etkinliklerinizi görsel açıdan zenginleştiren ışık sistemleri çeşitlerimizden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Profesyonel ekip ve yeni nesil kaliteli ekipmanlarımızla verdiğimiz ışık sistemleri ve diğer teknik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Sahne ve podyum kiralama, ses sistemi kiralama gibi ekipman desteği için de, firmamızla iletişime geçerek,  ekipman kiralama desteği alabilirsiniz.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.