Işık Şelalesi Gösterisi

Işık Şelalesi Gösterisi Mezuniyet Organizasyonu

Işık Şelalesi Gösterisi

Işık şelalesi gösterisi, mezuniyet organizasyonu gibi sahne etkinliklerinin olduğu organizasyonlarda verdiğimiz pro teknik bir hizmettir.

Işık şelalesi gösterilerini yer volkanlarının senkronize bir şekilde patlatılmasıyla gerçekleştirdiğimiz gibi, çeşitli led ışıkların kurulumu ile yapmaktayız.

Uzun yıllardır, organizasyon sektöründe çeşitli organizasyon ve etkinlikler düzenleyen bir organizasyon firması olarak, mezuniyet organizasyonlarınızı en iyi şekilde planlıyor ve organize ediyoruz. Kaliteli ekipmanlarımız, deneyimli ve tecrübeli ekibimiz ile profesyonel organizasyon hizmeti veriyoruz.

İzmir ve yakın çevresi başta olmak üzere, Ege Bölgesi ve tüm Türkiye’de gerçekleştireceğiniz mezuniyet organizasyonlarınız için firmamızdan profesyonel destek alabilir, ışık şelalesi gibi pro teknik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Işık Şelalesi Gösterisi Nedir, Nasıl Yapılır?

Işık şelalesi gösterisi, sahnede bulunan yer volkanı ya da led ışıkların, yere doğru yanıp sönmesi ile oluşan, akan bir şelale efekti veren gösterilerdir.

Mezuniyet organizasyonu gibi sahne etkinliklerinin yapıldığı organizasyonlarda, ışık şelalesi gösterisini 2 farklı şekilde gerçekleştiriyoruz: Pro teknik ürünlerle ve led ışıklarla.

Pro teknik ürünlerle yapılan ışık şelalesi gösterileri, yer volkanlarıyla yapılan gösterilerdir. Sahnenin üst kısmına kurulan platforma, elektronik olarak ateşlenen ve programlanan yer volkanları dizilir ve sabitlenir. Organizasyonun en heyecanlı ve önemli anlarında ise, uzaktan kumanda ile ateşlenerek, yere doğru akan bir ışık görüntüsü oluşturulur. Volkan gösterisi ile yapılan ışık şelalesi gösterilerinde, ateşin yanma süresine göre kullanılan volkan çeşitleri belirlenir. Uzaktan kumanda ile ateşlendiğinde volkanlar bir anda aşağıya doğru iner ve ihtişamlı bir gösteri oluştururlar. Volkanlarla yapılan ışık şelalesi gösterileri anlık efektlerdir. Mezuniyet organizasyonlarında her sınıf sahneye çıktığında volkanlar elektronik olarak ateşlenir ve ışık şelalesi gösterileri başlar.

Led ışıklarla yapılan ışık şelalesi gösterileri, özel olarak programlanmış yanıp sönen led ışıklarla yapılan sahne efektleridir. Yanıp sönme süresi ve yanma aralığı özel olarak programlanan led ışıklar, sahnenin arka planına yerleştirilir. Organizasyon boyunca yanıp sönerek aşağıya doğru süzülen bir şelale efekti oluştururlar.

Mezuniyet Organizasyonlarında Işık Şelalesi Gösterisi

Mezuniyet organizasyonlarının en ihtişamlı en görkemli şekilde kutlanması gerekir. Bizler de İzmir Organizasyon firması olarak profesyonel ekip ve kaliteli ekipmanlarımızla mezuniyet organizasyonlarınıza renk katıyor, organizasyonlarınızda fark yaratıyoruz.

Fotoğraf ve video çekimlerinde arka plan olarak kullanılan ışık şelaleleri, mezuniyet organizasyonlarında ve sahne etkinliklerinde de şık bir fon olarak tercih ediliyor.

Mezuniyet organizasyonlarınızın ihtişamı için, firmamızın lazer gösterisi, volkan gösterisi, sis bombası, özel sahne efektleri, konfeti atımı, havai fişek gösterileri gibi pro teknik ürün ve hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.