İlkokul Mezuniyet Organizasyonu İzmir

İlkokul heyecanı, ilkokul mezuniyeti… Anne babaların heyecanı, öğretmelerin ve okul yönetimin telaşı hep daha iyi bir mezuniyet töreni içindir. Öğrencilerin heyecanla başladığı ilkokul mezuniyet organizasyonu gibi önemli gecelerde hataya yer yoktur. Her şey planlandığı gibi zamanlı olmalıdır.

Çocuklar en güzel kıyafetlerinin üzerine cübbe ve keplerini giyerler. Güzel bir şekilde sırayla sahneye çıkıp selam verip yerlerine geçerler. Kimi zaman şarkı söyler kimi zaman da sadece oyun sahnelerler. Törenin sonunda çocuklar tek tek anons edilip öğretmelerinden karnelerini alarak fotoğraf çektirirler. Tüm çocuklar bu seronomiyi gerçekleştirdikten sonra sıra kepleri havaya atmaya gelir. Hep birlikte büyük coşkuyla kepler atılır ve böylelikle bir mezuniyet töreninin sonuna gelinmiş olur.

Bu güzel ve anlamlı gecede ne çocuklar ne öğretmenler nede veliler sorun yaşansın istemez. Çünkü belirli bir eğitim döneminden sonra mezuniyet töreni gerçekleşir ve bunun tekrarı yoktur. İzmir organizasyonun alanında uzman ekibi ve profesyonel ekipmanlarıyla mezuniyet törenleri gerçekleştirmektedir.

İlkokul mezuniyet töreninde sağladığımız başlıca hizmetler; sahne, platform, profesyonel ses sistemi, profesyonel ışık sistemi, konuşma kürsüsü, mekan iç dış süsleme, kumaş süsleme, tül süsleme, çiçek süsleme, balon süsleme, masa sandalye kiralama, giriş yolu, gölgelik kiralama, jeneratör kiralama, yer volkanı, fotoğrafçı ve kameraman temini hizmetlerimizden bazılarıdır.

İlkokul mezuniyet töreni için iletişim numaralarımızdan irtibata geçerseniz ihtiyacınız olan her şeyi sağlayabilir ve keyifli mezuniyet töreni gerçekleştirebiliriz.

İlkokul mezuniyet töreni organizasyonlarımızda yaptığımız işlere dair fotoğrafları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.