Giriş Yolu Süsleme

Mezuniyet töreninin yapılacağı alana girildiğinde hemen giriş yolu süsleme dikkat çeker. Mekana girerken öğrenciler, veliler, okul öğretmenleri ve yöneticiler giriş yolu süslemesinden geçerek oturma alanına girerler. Birbirinden güzel giyinmiş baylar ve bayanlara yakışır şıklıkta  ve titizlikte tasarlanır giriş yolu süslemelerimiz.

Giriş yolu genelde çiçek süslemesi, tül süslemesi, kumaş süslemesi ve balon süslemeleri yapılır. Okulun renklerinde yada konsepte uygun şekilde dizayn edilir. Balonlarla yapılan giriş yoluna balon takı denir. Birden fazla balonun şişirilip sarmal şeklinde oluşturulmasıyla yapılır.  Çiçeklerle yapılan giriş yolunda tül veya kumaş kombiniyle çok daha şık bir görüntü elde edilir. Giriş yolunda kimi zamanda bakır bariyerlerde kullanılabilinir isteğe bağlı olarak. Giriş yolu baştan sona kırmızı halıyla geçilir. Hatta sahneye kadar bir hat çizilerek öğrencilerin sahneye çıkacağı zaman kırmızı halı üzerinde yürümesi planlanır. Kırmızı halısız giriş yolu düşünülemez. Kırmızı halı şıklığın ve görkemin temsilidir. Ve mümkün olduğunca uzun kullanılmalıdır.

Giriş yolunun estetiği çok önemlidir. İnsanlar o yol üzerinden geçerken kendini özel hissetmelidir. Hatta fotoğraf çekimlerinde genelde giriş yolu tercih edilir. Yaratıcı ve estetik anlayışı yüksek ekibimizle istediğiniz giriş yolunu hazırlayabiliriz.

İzmir organizasyonun alanında uzman ekibi giriş yolu süslemesi ve kırmızı halı temin etmek konusunda kolaylıklar sunacaktır. Profesyonel ekipmanlarımızla sorunsuz ve eğlenceli bir gece geçirmeniz için organize oluyoruz. İzmir merkezli firma olmakla beraber tüm Türkiye’de okullarımıza hizmet vermekteyiz.

Mezuniyet töreninin yapılacağı mekanda giriş yolu süslemesi istiyorsanız, iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçip hem detaylı bilgi alıp hemde planlanıp düzenlemesi için görüşebilirsiniz.

Mezuniyet törenlerinde oluşturmuş olduğumuz giriş yolu süslemesine dair fotoğrafları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.