Gazlı Konfeti Gösterisi

Gazlı Konfeti Gösterisi Mezuniyet Organizasyonu

Gazlı Konfeti Gösterisi

Gazlı konfeti gösterisi, mezuniyet organizasyonlarına coşku ve heyecan katan pro teknik hizmetlerimizdendir.

Mezuniyet organizasyonlarının en önemli anlarında konfeti atımı ile şık ve ihtişamlı bir gösteri yapabilirsiniz.

İzmir Organizasyon firması olarak profesyonel ekipmanlarımız ve deneyimli ekibimizle kaliteli bir hizmet veriyoruz.

İzmir ve çevresi başta olmak üzere, Ege Bölgesi ve hatta tüm Türkiye’de konfeti hizmeti veriyoruz. Ana okul, ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite mezuniyet organizasyonlarında, okul şenliklerinde ve okul organizasyonlarında profesyonel konfeti gösterisi gerçekleştiriyoruz.

Gazlı Konfeti Gösterisi Nedir?

Konfeti gösterisi; renkli kağıtların organizasyonun önemli anlarında havaya püskürtülmesi ile yapılan bir gösteridir. Gazlı konfeti makinesi, içerisinde karbondioksit gazının bulunduğu bir tüple çalışan bir konfeti makinesidir. Basıncın etkisi ile, makinenin içerisinde bulunan renkli konfeti kağıtları, istenilen mesafeye kadar çıkar ve gökyüzünde dağılır.

Konfeti Gösterisi Nasıl Yapılır?

Konfeti gösterisi 2 şekilde yapılır : El konfetisi ve gazlı konfeti makinesi ile. El konfetisi, özel bir karton mekanizma ile yapılan konfeti gösterisidir. Karton mekanizmanın içerisinde biriken basınç ile kutunun kapağı açılır ve renkli kağıtlar etrafa saçılır. Daha küçük ölçekli organizasyonlarda kullanılır.

Gazlı konfetide ise; makinenin içerisinde bulunan karbondioksit tüpü ile gösteri yapılır. Basıncın etkisi ile makinenin içerisinde bulunan kağıtlar gökyüzüne saçılır. Bu mesafe 3 ile 20 metre arasında organizasyon mekanının durumuna göre ayarlanabilir. Açık havada yapılan kutlamalarda yükseklik maksimum düzeyde tutulur.

Hem küçük ölçekli organizasyonlar hem de büyük çaplı organizasyonlar için farklı boyutlarda gazlı konfeti makineleri kullanıyoruz. Daha küçük organizasyon ve kutlamalarda 120 cm x 35 cm x 70 cm boyutlarındaki gazlı konfeti makinemiz ile gösteri yapıyoruz. Büyük çaplı ve büyük ölçekli kutlama ve organizasyonlarda ise 170cm x 40cm x 80 cm boyutlarından daha büyük gazlı konfeti makineleriyle konfeti atımı hizmeti veriyoruz.

Organizasyon konseptine, okulunuzun logo renklerine ve tercihlerinize göre, konfeti makinesindeki kağıtları belirliyoruz. Dilerseniz rengarenk konfeti kağıtlarıyla, dilerseniz de okulunuzun logo renklerindeki metalik konfeti kağıtlarıyla gösteri yapıyoruz. Tercihinize göre, konfeti kağıtlarına yazı yazabilir ya da dilediğiniz baskıyı da yapabiliriz.

Mezuniyet Organizasyonlarında Konfeti Gösterisi Hizmeti

Mezuniyet organizasyonlarını daha etkili yapan, önemli anların kutlamalarını daha ihtişamlı hale getiren pro teknik gösteri hizmetleri veriyoruz. Mezuniyet organizasyonlarının kep atma töreni anları gibi önemli anlarında konfeti atımı ile organizasyonunuzu daha profesyonel hale getiriyoruz. Konfeti gösterisi hizmeti yanında volkan gösterisi, lazer gösterisi, sis bombası gibi pro teknik gösterilerimizle de etkili bir organizasyon gerçekleştiriyoruz.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.