Fotoğrafçı Temini

Fotoğrafçı Temini Mezuniyet Organizasyonu

Fotoğrafçı Temini

Ana okul, ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite mezuniyet organizasyonu, şenlik organizasyonu ve çeşitli okul etkinliklerinizi profesyonel ekibimizle birlikte planlıyor ve organize ediyoruz. Tüm bu özel anların kalıcı olması, baki kalması, unutulmaz olması için de organizasyonlarınızı fotoğraf ve video ile kayıt altına alıyor, fotoğrafçı temini hizmeti veriyoruz.

Ekipmanlarımızı seçerken, son teknoloji ve kaliteli olmalarına özen gösteriyoruz. Fotoğraf çekimi için profesyonel ekibimizle birlikte çalışıyoruz.

İzmir ve yakın çevresi başta olmak üzere, Aydın, Denizli, Muğla, Balıkesir, Çanakkale, Denizli, Çanakkale ve İstanbul’da düzenleyeceğiniz mezuniyet organizasyonlarınız için, firmamızdan fotoğrafçı temini ve fotoğraf çekimi hizmeti alabilirsiniz.

Mezuniyet Organizasyonlarında Fotoğrafçı Temini

Öğrencilerimizin başarılarını alkışlamak, bu özel ve mutlu günlerini kutlamak için, ihtişamlı bir şekilde mezuniyet organizasyonları planlıyor ve organize ediyoruz. Okul yöneticilerimizin, öğretmenlerimizin, öğrencilerimizin ve biz organizasyon firmalarının katkısıyla hazırlanan okul etkinlikleri ve mezuniyet organizasyonlarının, her anının, profesyonel bir şekilde fotoğraflanması ve kayıt altına alınması gerekir. Anı geri getirmenin en etkili ve en özel yolu için ise, profesyonel fotoğraf çekimleri ile organizasyonun mühürlenmesi gerekir.

Birlikte çalıştığımız fotoğrafçılar, eğitimlerini bu alanda tamamlamış, tecrübeli ve profesyonel kişilerdir. Mezuniyet organizasyonu gibi okul etkinliklerinde ve organizasyonlarda görevli olan fotoğrafçılarımız, uygun tekniklerle fotoğraf çekimlerinizi yaparlar. Hem organizasyon boyunca doğal takip fotoğraflarınızı çekerler, hem de mezuniyet organizasyonlarınız için albüm çekimlerinizi yaparlar.

Fotoğraf Çekimlerinde Kullandığımız Makineler ve Ekipmanlar

Mezuniyet organizasyonu gibi okul etkinliklerinizde son teknoloji ve kaliteli fotoğraf makinesi ve çeşitli ekipmanlar kullanmaktayız. Profesyonel fotoğraf çekimi için doğru ışık ve doğru açı için uygun ekipman kullanımına özen gösteriyoruz.

Fotoğraf Çekiminde Kullandığımız Makineler

  • Canon EOS 5D March 4
  • Canon EOS 5D March 3
  • Canon 600D
  • Canon 550D

Fotoğraf Çekiminde Kullandığımız Objektifler

  • Canon 24 – 70 mm f / 2.8
  • Canon 18 – 135 mm f / 3.5 – 4.5
  • Canon 18 – 55 mm f / 3.5 – 4.5
  • Canon 70 – 200 mm f / 2.8

Mezuniyet Organizasyonları için Diğer Prodüksiyon Hizmetlerimiz

Mezuniyet organizasyonlarınızı ve okul etkinliklerinizi profesyonel bir şekilde organize etmek ve unutulmaz olmasını sağlamak için, İzmir Organizasyon firması olarak, deneyimli prodüksiyon ekibimizle birlikte çeşitli hizmetler vermekteyiz. Fotoğraf çekimi ve fotoğrafçı temini hizmetimizin yanında, kameraman temini, profesyonel video çekimi ve mezuniyet film kurgusu hizmetleri veriyoruz. Ayrıca mezuniyet organizasyonlarınızı naklen yayınlamak için de reji ekibimizle profesyonel bir prodüksiyon bir hizmet veriyoruz.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.