Çiçek Süsleme

Mezuniyet törenlerini organizasyonlarında mekan içi ve dışı süslenmeleri önemlidir. Organizasyonun yapılacağa mekanın havasını değiştirir. Çiçek süsleme burada önemli bir yer kaplamaktadır. Çiçek her zaman bulunduğu mekana renk, şık bir görüntü,  hoş kokular ve sıcaklık katar.

Çiçeği mezuniyet töreninde birçok yerde kullanıyoruz. En çok kullandığımız yerler; giriş yolu, sahne önü ve üstü, sandalye üstü çiçek bağlama, protokol sehpası üstü, yemek masası üstü, merdivenler vb süslemelerden bazılarıdır. Süslemede genellikle lilyum, gerbara, gül, cerbele, karanfil, cipso ve biçme gibi çiçekler ön planda olur.  Ayrıca canlı çiçek kullandığımız gibi, yapay çiçekte kullanabiliyoruz isteğe bağlı olarak.

İzmir organizasyonun alanında uzman ve yaratıcı ekibiyle çiçek süslemeleriniz eşsiz olacaktır. İzmir merkezli firma olmamıza rağmen Türkiye’nin her yerinde hizmet vermekteyiz. Siz yeterki isteyin mekanınızı çiçeklerle donatalım.

Mezuniyet töreni organizasyonunuzda çiçek süsleme için iletişim bölümündeki telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçerseniz gereken tüm yardımı sağlarız.

Mezuniyet töreni organizasyonlarımızda yaptığımız çiçek süslemeyle ilgili fotoğrafları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.