Bayrak Süsleme

Mezuniyet töreninin yapılacağı mekanın iç veya dış süslemesinde bayrak kullanımı çok yaygındır. Okullun belirlenmiş renkleri veya konsepte uygun renkler tercih edilir. Balon süslemeyle beraber güzel bir görsel şölen oluşturur. Mezuniyette töreninde süslenecek mekan okulun spor salonu, okul bahçesi veya stadyumsa kesinlikle bayrak süsleme olmalıdır. Büyük mekanların doldurulması zordur, balon süslemeyle kolaylıkla yapabilirsiniz. Bayraklar tek bir ipe dizili üçgen şekilde birçok rengi vardır ve istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Bunun dışında bir de flama bayraklar ve ülkemizin bayrağı vardır. Flama bayraklar okulun amblemini taşıyan önemli bayraklardandır. Mezuniyet töreninin yapılacağı mekanda çok olmamakla beraber kullanılması tercih edilir. Ülke bayrağı da illaki olmalıdır mezuniyet töreninde. Çünkü mezun olacak çocuklar ve gençler ülkenin geleceğini temsil eder.

Mekan süslemesinde bayrak dışında, balon, kumaş, tül çiçek süslemesiyle beraber yaptırırsanız çok şık bir görüntü yakalamış olursunuz. Yaratıcı ekibimizle süslemeyle ilgili istediğiz her türlü görseli oluşturabiliriz. Yada mekanı baştan aşağı tamamen biz süsleyebiliriz.

İzmir organizasyonun alanında uzman yaratıcı ekibi ve profesyonel ekipmanlarıyla süsleme konusunda hizmet vermektedir. İzmir merkezli firma olmamıza rağmen tüm Türkiye’ye ulaşım sağlıyoruz.

Okulunuzun mezuniyet töreninde bayrak süsleme yaptırmak istiyorsanız iletişim numaralarımızdan detaylı bilgi alıp; hem planlamasını hem de düzenlenmesini sağlayabiliriz.

Mezuniyet törenlerinde yapmış olduğumuz bayrak süslemesine dair fotoğraflarımızı aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.