Barkovizyon Led Ekran Kiralama

Barkovizyon Led Ekran Kiralama Mezuniyet Organizasyonu

Barkovizyon Led Ekran Kiralama

Mezuniyet organizasyonu ve şenlik organizasyonu gibi okul etkinliklerinizde, izleyicilerinize en iyi hizmeti sunmak, etkinliklerinizi profesyonel kılmak için barkovizyon led ekran kiralama hizmeti veriyoruz.

Profesyonel ekibimiz ve son teknoloji kaliteli ekipmanlarımızla organizasyonlarınızı kayıt altına alıyor ve görüntü sistemlerimizle izleyicilerinize aktarıyoruz.

Ana okul, ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite mezuniyet organizasyonlarınızda sahne etkinliklerinizi konuklarınıza kaliteli bir şekilde izletiyoruz.

İzmir ve yakın çevresi başta olmak üzere, Ege Bölgesi ve hatta tüm Türkiye’de gerçekleştireceğiniz mezuniyet organizasyonu ve okul etkinlikleriniz için, firmamızdan barkovizyon ve led ekran kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Barkovizyon Led Ekran Kiralama Nedir?

Barkovizyon; bilgisayar gibi dijital ortamlardan aldığı görüntüleri, beyaz bir perdeye veya beyaz bir zemine yansıtan, aktaran projeksiyon sistemleridir. Son teknoloji ve kaliteli barkovizyon sistemlerimiz ile hazırlamış olduğunuz fotoğraf slaytları ya da tanıtım filmlerinizi barkovizyon gösterisi ile beyaz perdeye veya beyaz bir ekrana yansıtıyoruz.

Led ekran; yüksek kalitedeki ledlerle kaplı olan, dijital ortamdaki görüntünün direk olarak aktarıldığı görüntü sistemleridir. Reklam ve tanıtım filmlerinin sunumunda, mezuniyet organizasyonu veya şenlik organizasyonu gibi büyük ölçekli organizasyonlarda tercih edilir. Mezuniyet organizasyonu, okul şenlikleri gibi organizasyonlarda da tanıtım filmlerinizi veya organizasyonun bir parçası olan video görüntülerinizi, led ekranlar ile izleyicilerinize sunuyoruz.

Organizasyon ve etkinliklerinizi izleyicilere en iyi şekilde aktarmak, profesyonel bir etkinlik gerçekleştirmek için son teknoloji ekipmanlar ve profesyonel ekibimizle hizmet verdiğimiz barkovizyon kiralama ve led ekran kiralama hizmetleri veriyoruz.

Mezuniyet Organizasyonlarında Görüntü Sistemleri

Mezuniyet organizasyonu ve bahar şenlikleri gibi okul etkinlikleri, fotoğraf veya video sunumlarının sık kullanıldığı etkinliklerdir. Katılımın da oldukça yoğun olduğu bu tür organizasyonlarda, sahne etkinliklerinin izleyiciye aktarılması da organizasyonun profesyonelliği açısından önemlidir.

Mezuniyet ve okul şenlikleri organizasyonlarında, sınıf veya etkinlik fotoğraflarını slayt haine getirebilir, barkovizyon gösterisi ile izleyicilerinize keyifli bir gösteri sunabilirsiniz. Ya da etkinlik videolarınızı, prodüksiyon ekibimizle birlikte kurgulayabilir, bir film haline getirebilirsiniz. Tanıtım filmlerinizi de led ekranlarda oynatabilir, izleyicilerinize izletebilirsiniz.

Barkovizyon ve led ekran kiralama hizmetlerimiz dışında kamera çekimi, fotoğraf çekimi, tanıtım filmi çekimi, video prodüksiyon gibi profesyonel prodüksiyon hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Ekran kiralama, led ekran kiralama, ses sistemi kiralama, ışık sistemleri kiralama, sahne sistemleri kiralama hizmetleri veriyoruz. Jimmy jib kiralama, reji ekibi kiralama ile de organizasyonlarınıza katkı sağlıyoruz.

Türkiye’nin her yerinde gerçekleştireceğiniz mezuniyet organizasyonu ve okul etkinlikleriniz için, İzmir Organizasyon firması olarak profesyonel çözüm hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.