Balon Süsleme

Mezuniyet Organizasyonunda herkes günler öncesinden hazırlanır. Bu özel günde ana okuldan, ilkokul, ortaokul, lise, üniversitede süslemeler yapılır. Mekan süslemesi çok önemlidir. Mezuniyet organizasyonun yapılacağı mekanın yapılan süslemelerle biranda enerjisi değişir. Başta öğrenciler olmak üzere okuldaki öğretmenler, yöneticiler ve velilerin mekana girdiğinde mutlu olmasını sağlar. Mezuniyet töreninde akla ilk gelen süslemelerden biridir balon süsleme.

Mezuniyetin yapılacağı mekanlar okul bahçesi, otel balo solonu, spor salonu, stadyum olarak değişkenlik gösterir.  Balon süslemesi her türlü mekanda kolaylıkla uygulanabilecek bir süsleme çeşidimizdir. Balon süslemede özellikle belirlenmiş bir renkler yoksa okulun renkleri tercih edilir. Mezuniyet organizasyonunda en çok uygulanan balon çeşitlerimiz; zincir balon, kapı takı, papatya balon, uçan balon, folyo balon ve balon yağmurudur. Özellikle tasarlanmasını istediğiniz balon süslemeleri varsa yaratıcı ekibimizle kolaylıkla uygulayabiliriz.

İzmir organizasyonun alanında uzman ekibi ve ekipmanlarıyla mezuniyet töreni organizasyonu yapacağınız alanda dilediğiniz balon süslemesi yapılabilir.

Mezuniyet töreni organizasyonu da yaptırmak istediğiniz balon süslemeleri için iletişim numaralarımızdan bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

Mezuniyet töreni organizasyonlarımızda yaptığımız balon süslemeleriyle ilgili fotoğrafları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.