Ana Okulu Mezuniyet Organizasyonu İzmir

Okul öncesi çocuklarının eğitim boyunca öğrendikleri bilgi beceri ve deneyimlerini yıl sonunda sahnelerler. Bu eğlenceli ve bir yandan duygusal geçen günde veliler ve öğretmenlerine öğrendiklerini gösteriler. Kimi zaman şarkı söyler, kimi zaman tiyatro oyunu gibi etkinlikler düzenlerler. Okul yaşamına ilk adımlarını atacakları ana okulu mezuniyet organizasyonu yaklaşmaktadır artık ve minikler ilk keplerini havaya atarlar.

Çocuklar geleceğimizdir ve onların mutluluğu herkesi mutlu eder. Anaokulu mezuniyet töreni çocukların yaşları dikkate alındığında çok dikkatli olunması gereken bir organizasyondur. Sahnede ışık ses vb. en ufak bir aksaklık tüm geceyi mahvedebilir. Miniklerin kep coşkusunu yaşaması anne ve babaların keyifli bir gece geçirmesi en önemsediğimiz noktadır.

İzmir organizasyon eğitimin her kademesinde mezuniyet törenleri yapmakla beraber, bir çok okul açılışı da yapmaktadır. Alanında deneyimli ekibi ve ekipmanlarıyla sorunsuz bir mezuniyet töreni düzenlemektedir.

Anaokulu mezuniyet töreninde sağladığımız başlıca hizmetler; sahne, platform, profesyonel ses sistemi, profesyonel ışık sistemi, konuşma kürsüsü, mekân iç dış süsleme, kumaş süsleme, tül süsleme, çiçek süsleme, balon süsleme, masa sandalye kiralama, giriş yolu, gölgelik kiralama, jeneratör kiralama, yer volkanı, fotoğrafçı ve kameraman temini hizmetlerimizden bazılarıdır.

Anaokulu mezuniyet töreni için iletişim numaralarımızdan irtibata geçerseniz ihtiyacınız olan her şeyi sağlayabiliriz ve keyifli mezuniyet töreni gerçekleştirebiliriz.

Anaokulu mezuniyet töreni organizasyonlarımızda yaptığımız işlere dair fotoğrafları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.